reklama-i-multimedia

Reklama i multimedia

Sprawdzarka cen WeriOn jest idealnym nośnikiem reklamy. Wyświetla różne reklamy w zależności od stoiska na którym została zamontowana. Reklama może być w różnej formie:

  1. Filmy – w formatach: MP4, AVI czy 3GP w dowolnej rozdzielczości automatycznie dopasowując do wielkości ekranu.
  2. Zdjęcia – w formatach: JPEG, PNG czy GIF w dowolnej rozdzielczości. Zdjęcia są automatycznie przeskalowane do ekranu sprawdzarki z jednym z trzech trybów:
    • do środka – zdjęcie pomniejszone proporcjonalnie, pokazane w całości,
    • przytnij – zdjęcie przeskalowane proporcjonalnie, wypełniające całą powierzchnię ekranu,
    • rozciągaj – zdjęcie przeskalowane bez zachowania proporcji, wypełniające całą powierzchnię ekranu.
  3. Zestawy zdjęć z muzyką – bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania, łatwo można zrobić prezentacje zawierające zdjęcia i muzykę. Każde zdjęcie może mieć określony czas jego wyświetlania.

Nie ma ograniczenia co do ilości i wielkości wyświetlanych materiałów.

Zazwyczaj wyświetlana reklama nie jest w żaden sposób spersonalizowana, co oznacza, że treść nie jest dopasowana do osoby oglądającej. Nawet nie wiadomo czy w ogóle ją ktoś ogląda. Aby temu zapobiec zaczęto wprowadzać urządzenia wyposażone w kamerę i system rozpoznawania twarzy z opcją rozpoznawania płci oraz szacunkowego wieku (dziecko lub osoba dorosła).
WeriOn poszedł krok dalej. Nie dość, że urządzenie „wie”, że stoi przed nim człowiek, bo właśnie sprawdza swój towar, to „wie” także jakim produktem jest zainteresowany i natychmiast dobiera reklamę idealnie pasującą do sprawdzanego towaru.

Prezentacja reklam dostarczonych przez dostawców towarów pozwala na osiągnięcie z tego tytułu dodatkowego przychodu przez sklep.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search