WeriOn w PSS Stalowa Wola

 w Aktualności

Nasze multimedialne sprawdzarki cen WeriOn są już zainstalowane w pierwszym sklepie PSS Stalowa Wola i będą sukcesywnie instalowane w pozostałych.

We wtorek 4 lipca, po generalnym remoncie, ponownie otwarto sklep PSS Społem „Justyna” przy ulicy Poniatowskiego. Modernizacja sklepu trwała 8 tygodni. Przez ten czas zmieniło się bardzo wiele. To był generalny remont, począwszy od podłóg, skończywszy na dachu. Placówka handlowa stała się bardziej funkcjonalna i nowoczesna. Klientom spodobały się zastosowane nowoczesne rozwiązania, między innymi multimedialne sprawdzarki cen. Nasze urządzenia znacznie poprawiły komunikację z klientem. Wyświetlane na nich, podczas sprawdzania ceny towaru, informacje dodatkowe, znacznie ułatwiają klientom wybór odpowiedniego towaru.

Urządzenie umożliwia szybkie sprawdzenie składu towaru oraz zawartość alergenów. Klient posiadający kartę stałego klienta, może na naszym urządzeniu sprawdzić stan punktów zgromadzonych na swoim koncie oraz nagrody, które może otrzymać za zgromadzone już punkty w programie lojalnościowym.

Podczas wtorkowego otwarcia można było spróbować wyrobów wędliniarskich, i na zimno, i na gorąco, skosztować przeróżnych jogurtów, słodkich bułeczek, różnego rodzaju pieczywa, i jasnego, i ciemnego, chlebków na zakwasie, z których słynie piekarnia Społem. Przebrane w różnobarwne stroje postacie częstowały słodyczami, chrupkami, prażynkami, sezamkami.

Zachowany został pierwotny układ regałów, dlatego każdy bez szukania udaje się tam, gdzie zaplanował i znajduje swoje ulubione produkty. Nieco inaczej ustawione zostały punkty kasowe, które wyposażono w nowoczesne, skomputeryzowane kasy fiskalne. Sprawdzarki WerOn uzupełniają wyposażenie sklepu o skuteczne narzędzie do komunikacji z klientami.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search