modul-podstawowy

Moduł podstawowy

Sprawdzanie cen i danych o towarach przy pomocy czytnika kodów kreskowych. Podstawowa funkcja sprawdzarki, polegająca na prezentowaniu użytkownikowi informacji na temat towaru po uprzednim zeskanowaniu kodu kreskowego. Podstawowe informacje jakie są wyświetlane to nazwa, cena i kod produktu. Można również prezentować klientowi poszerzone informacje o towarze wykorzystując pola opcjonalne np.:

  • przelicznik – prezentuje cenę przeliczeniową za kilogram, litr itp.,
  • stara cena – prezentuje cenę przed promocją, cena ta pojawia się na ekranie przekreślona,
  • zdjęcie – jeśli w bazie towarów występuje zdjęcie interesującego nas produktu, wówczas na ekranie pojawia się przycisk kierujący do fotografii pobieranej ze wskazanego adresu.

Wyszukiwanie towarów wg nazwy. Wyświetlanie listy towarów, których nazwa (bądź dowolne inne pole tekstowe) zawiera znaki wprowadzone przez użytkownika.

Wyszukiwanie towaru poprzez wprowadzenie kodu z klawiatury. Wyświetlanie towaru według przypisanego mu kodu, który wprowadzany jest z klawiatury przez użytkownika.

Wyświetlanie zdjęć i filmów o produktach oraz dodatkowych informacji. Pozwala na uzyskanie dodatkowego opisu towaru z bazy danych. Jeżeli taki opis jest dostępny, na ekranie z informacją o towarze pojawia się przycisk po naciśnięciu którego pojawia się kolejny ekran z opisem i zdjęciem. Informacje, jakie można uzyskać to np. skład danego produktu, termin przydatności, sposób przygotowania itp.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search