WeriOn w Delikatesach Centrum

 w Aktualności

Kolejna instalacja naszej multimedialnej sprawdzarki cen WeriOn

Delikatesy Centrum przy ul. Wita Stwosza 19 w Rzeszowie, zdecydowały się na instalację naszych sprawdzarek WeriOn. Zainstalowaliśmy tutaj również nasze autorskie rozwiązanie wydruku mobilnego etykiet cenowych przy półce sklepowej. Obsługa sklepu jest bardzo zadowolona z tego rozwiązania, gdyż oszczędza ono znacznie czas pracownika sklepu odpowiedzialnego za utrzymanie aktualnych cen na półkach sklepowych. Do tej pory pracownik musiał drukować etykiety na zapleczu wracać z nimi do półek i szukać gdzie jest towar któremu należy zmienić cenę. Nasze rozwiązanie po zeskanowaniu etykiety z półki sklepowej umożliwia natychmiastowy wydruk właściwej etykiety przy półce na drukarce mobilnej.

To wdrożenie jest przykładem elastyczności naszego oprogramowania. W bardzo krótkim czasie dokonaliśmy integracji naszych rozwiązań z oprogramowaniem sprzedażowym FORCOM. Sklep ma nowego właściciela, który zadbał o estetykę sklepu i jego nowy wystrój oraz o wyposażenie sklepu w najnowsze rozwiązania informatyczne. Placówka handlowa stała się bardziej funkcjonalna i nowoczesna. Klientom spodobały się zastosowane nowoczesne rozwiązania, między innymi nasze multimedialne sprawdzarki cen.

Nasze urządzenia znacznie poprawiły komunikację z klientem. Wyświetlane na nich, podczas sprawdzania ceny towaru, informacje dodatkowe znacznie ułatwiają klientom wybór odpowiedniego towaru. Urządzenie umożliwia szybkie sprawdzenie składu towaru oraz zawartości alergenów.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search