Nasze nowe urządzenia w Decathlon w Rzeszowie

 w Aktualności

Pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon został otwarty. Dzięki zmianie formuły, sklep został wyposażony w nasze najnowsze multimedialne sprawdzarki cen WeriOn z 10-calowym ekranem dotykowym.

Obecnie sklep Decathlon zajmuje powierzchnię ponad 2500 mkw. Znajduje się w miejscu, w którym wcześniej działał jedyny na Podkarpaciu i jeden z nielicznych w Polsce dyskontów Decathlon Easy. Nowy sklep jest dwa razy większy od swojego poprzednika.

Sklep Decathlon w CH Plaza Rzeszów otwarty został 20 lipca 2017 r. Znajduje się na parterze w atrium Centrum. Specjalnie dla tego sklepu przygotowaliśmy na naszych sprawdzarkach cen WeriOn nową szatę graficzną i dodaliśmy nowe funkcjonalności do oprogramowania, a wszystko po to aby klient wygodnie i szybko mógł sprawdzić cenę towaru, dowiedzieć się więcej na jego temat, sprawdzić dostępność produktu.

Do systemu WeriOn dołączony został podsystem umożliwiający pobieranie wyświetlanych treści z zewnętrznego API oraz strony internetowej sieci Decathlon. Obecnie system umożliwia prezentację szczegółowych opinii klienta o produktach, podaje również średnią ocenę klientów, jaka przyznali danemu produktowi (system gwiazdek). Wyświetlanie zdjęcia produktu dodatkowo zachęca do jego zakupu. Dzięki udostępnieniu kodu QR klient może na swoim telefonie natychmiast otworzyć stronę internetową wybranego produktu. Wg. opinii pracowników Decathlon nasze rozwiązanie znacznie poprawiło komunikację z klientem.

Decathlon to międzynarodowa sieć handlowa. W Polsce działa od 2001 roku. W sieci Decathlon od 2015 r. pracuje już 300 sztuk naszych sprawdzarek w starszej wersji z 7 calowym ekranem dotykowym.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search